Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Naistekliinik

Naistekliinik ja sünnitusmaja pakuvad naistele usaldusväärset ja professionaalset abi oma tervise eest hoolitsemisel ja emaks saamisel. Kõik meie naistearstid, ämmaemandad ja lastearstid töötavad pühendumusega patsientide parima tervise heaks.

Meie poole võivad pöörduda naised igas vanuses – siit leiate kõige ajakohasema meditsiinitehnoloogia ning meie arstide-õdede ja ämmaemandate kompetentse ja suurtel kogemustel põhineva abi günekoloogilistel uuringutel ja ravil, haiguste ennetamisel, sünnieelsel diagnostikal perinataalkeskuses, sünnitamisel või viljatuse ravis.

Lisaks tavapärasele regulaarsele naistearsti vastuvõtule nõustame Teid operatsioonieelselt günekoloogiliste kasvajate, onkogünekoloogia, uriinipidamatuse ja vaagnapõhja probleemide korral. Rinnauuringule ootame Teid rinna tervise kabinetti. Kuni 26-aastastele noortele pakume tasuta individuaalset nõustamist sõbralikus ja usaldusväärses noortekabinetis. Meil on lastegünekoloogi vastuvõtt ja perimenopausi nõustamine.

Naistekliiniku koosseisu kuulub Eesti vanim sünnitusmaja Meie patsiente seob siin pikaajaline traditsioon ja põlvkondade järjepidevus: siin on sünnitanud vanaema, ema ning järjest sagedamini pöördub meie kliinikusse juba ka kolmas põlvkond. Neljandik kogu Eesti lastest sünnib keskhaigla sünnitusmajas.

Rasedusega seonduva kohta saate infot meie emadusnõuandlastToetame naisi kogu rasedusperioodi jooksul ning oleme pisikestele ilmakodanikele esimeseks kohtumispaigaks maailmaga. Meie keskusest leiate kõik vajaliku raseduse algusnädalatest sünnituse ja sünnitusjärgse abini. Kõik meie naistearstid, ämmaemandad ja lastearstid töötavad siin pühendunult selle nimel, et Teie laps sünniks ja kasvaks tervena.

Ainsana Eestis omame UNICEFi beebisõbraliku haigla tiitlit, seda juba 2008. aastast. Beebisõbraliku haigla põhimõtted on lihtsad ja inimlikud: armastus ja hoolivus, ema ja lapse lähedus, rinnapiima vajalikkus ning eelduste loomine edukaks imetamiseks.

ITK Naistekliinik

Töötajad

Brigita Tamm
Brigita Tamm
Juhataja
Telefon:
E-post:
brigita.tamm [at] itk.ee
Vivian Arusaar
Ämmaemandusjuht
Telefon:
E-post:
vivian.arusaar [at] itk.ee
Sirje Pajus
Assistent
Telefon:
E-post:
sirje.pajus [at] itk.ee
Naistekliiniku Ravi üksuses
Ravi 18, Tallinn

59.42701, 24.75573

Naistekliiniku Tõnismäe üksus
Hariduse 6, Tallinn

59.43068, 24.7415

Naistekliiniku Magdaleena üksus
Pärnu mnt 104, Tallinn

59.41682, 24.73878