Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Viimased uudised

karikakar

23.–24. juunil on polikliinikud, registratuurid ja telefoniteenindus suletud

Pühade-eelsel päeval, 22. juunil on lühendatud tööpäev ning polikliinikud on avatud kuni 13.00. Riigipühadel, 23.–24. juunil on Ida-Tallinna Keskhaigla polikliinikud, registratuurid ja telefoniteenindus suletud. Vältimatut abi saab ööpäev läbi erakorralise meditsiini keskusest, aadressil Ravi 18, E-korpus.

Ida-Tallinna Keskhaigla

Alates 6. juunist on patsientide külastamine taas lubatud

Alates 6. juunist on taas lubatud Ida-Tallinna Keskhaiglas haiglaravil viibivate patsientide külastamine ettenähtud külastusaegadel (E-R 15 – 19, L-P 12 – 19). Külastusaja pikkuseks on lubatud maksimaalselt 15 minutit, lubatud on üks külastaja korraga. Erandina pole jätkuvalt lubatud Naistekliiniku patsientide külastamine.

Patsiente võivad külastada ainult respiratoorsete haigusnähtudeta isikud. Külastajal on kohustus patsiendi juurde minekul kanda kaitsemaski.

uuring

Patsientide rahulolu-uuring kestab 8. maini

4. aprillist kuni 8. maini toimub Ida-Tallinna Keskhaiglas patsientide rahulolu-uuring, mille tarbeks intervjueeritakse ambulatoorseid patsiente juhuvaliku alusel. Uuringu eesmärk on mõista patsientide ootusi informeerimisele ja kaasamisele. Varasem küsimustiku vormis tagasiside on käesoleval aastal asendatud intervjueerimisega, kuna see aitab patsientide kogemust paremini tundma õppida ja kogetu tähendust mõista.

maskiga

Kaitsemaski kandmine on haiglas kohustuslik

Üldine maskikandmise kohustus on küll lõppenud, aga haiglana on meil kohustus kaitsta oma patsientide ja haiglatöötajate tervist. Kaitsemaski kandmine on kohustuslik kõikidele plaanilisele ja erakorralisele ravile ning protseduurile/uuringule saabuvatele patsientidele. Kaitsemaski puudumisel on haiglal õigus raviteenuse osutamisest keelduda.