Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

Uudised

Ida-Tallinna Keskhaigla Covid-osakond

Alates 04.08.2021 on kirurgiliste kaitsemaskide kandmine taas kohustuslik ning haiglas viibivate patsientide külastamine keelatud

Armsad patsiendid ja patsientide lähedased!

Seoses Covid-19 leviku tõusuga on alates 04.08.2021 on kirurgiliste kaitsemaskide kandmine Ida-Tallinna Keskhaigla territooriumil taas kohustuslik nii patsientidele, saatvatele lähedastele ning ka meditsiinilisele personalile. Haiglas kehtib külastuskeeld.

 

Kirurgiliste kaitsemaskide kandmine ja käte desinfitseerimine on kohustuslik

Reno Vosmi

Üliõpilase silme läbi – põnevust ja vaheldust pakkuv radioloogiatehniku eriala

Radioloogiatehniku eriala üliõpilane Reno Vosmi ei plaaninud oma tulevikku meditsiiniga siduda. IT-valdkonna peale mõelnud noormees tegi kannapöörde, kui leidis Tartu Tervishoiu Kõrgkooli kodulehelt radioloogiatehniku eriala. „Alguses arvasin, et see on seotud ainult röntgeniga. Lähemalt uurides avastasin, et on palju muid spetsialiteete, mis võimaldavad tulevikus vajadusel tööd vahetada, kui mingi ala peaks ära tüütama. See pakub head vaheldust,“ selgitab Reno oma otsuse tagamaid.
Ida-Tallinna Keskhaigla

Iseteeninduslahendus aitab vähendada haiglas kontaktide hulka

Juulist saavad Ida-Tallinna Keskhaigla patsiendid vähendada inimestevahelisi kontakte – avatud on võimalus enda vastuvõtule tulekut registreerida iseteeninduslahenduse kaudu, mis tähendab, et enam ei pea inimene vastuvõtule tulles pöörduma registratuuri.