Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Karjäär Ida-Tallinna Keskhaiglas

Atraktiivne tööandja 2020
Haiglast

Oleme pühendunud sellele, et meie patsiendid elaksid tervet ja õnnelikku elu. Modernse haiglana tugineme maailma uusimale tehnoloogiale ja praktikale. 

Põhiväärtused

Meie põhiväärtused on ausus, empaatia, meeskonnatöö ja avatus, mis tagavad turvatunde – ühe põhilise ootuse haiglale.

Kujundades tervishoiu tulevikku

ELULISELT
OLULINE TÖÖ

Atraktiivne tööandja 2022

Kujundades tervishoiu tulevikku

Meid seob ühine soov tervishoidu paremaks muuta. Koos meiega töötad Sa patsientide parema tuleviku nimel - pakume nii tõhusat ravi kui ka meeldivat kogemust. Oleme suur organisatsioon, kus igaühel on täita oluline roll. Meie juures töötad Sa koos 2500 inimesega, kes on pühendunud erinevatele tööülesannetele nii meditsiinis kui selle tugivaldkondades. Tihe koostöö valdkondade vahel aitab meil kindlustada patsiendi heaolu. Tunneme enda töö väärtust iga päev. Soovime, et kvaliteetsed tervishoiuteenused oleksid elanikkonnale olemas ja võimalikult lähedal nii täna kui ka tulevikus.

Uuendus ja areng

Pakume Sulle keskkonda, kus õppimine, areng ja edenemine on loomulik osa igapäevasest tööst. Kui Sul on tahtmist, saad näha ja teha nii mõndagi. Lai erialade valik kindlustab, et meiega ei hakka kunagi igav. Sind toetab personali- ja arendusteenistus, kes korraldab seminare ja konverentse kõigile meie töötajatele – baaskoolitustest spetsialistiõppe ja rahvusvaheliste erialakonverentsideni. Oleme õppiv ja õpetav haigla, kus võid rakendada uusi oskusi ning ka Sinust võib saada valdkonna eestvedaja.

 

Toetav õhkkond

Koostöö on kõige alus. Toetavas õhkkonnas tegutsemine on meie valdkonnas eriti oluline. Intensiivse töö tõttu on tähtis, et Sina ja kõik meie töötajad tunneksid end meie juures hästi ja õnnelikuna. Soe suhtlus, nõustamine ja üksteise abistamine on meie väärtused.

Kogemused, mis loevad

Oleme väärikas tööandja, kus põimuvad innovatsioon ja traditsioon. Pikaaegne kogemus muudab meid tõeliselt kindlaks ja usaldusväärseks. Läbi pidevate uuenduste jõuame parimate lahendusteni. Meis ühinevad kogemused ja teadmishimu. Oleme selle üle uhked.

Viimased uudised

Bioanalüütikud Kristiina Reimann ja Kristi Laht

Bioanalüütikud: Tulge haigla südamesse meile kolleegiks!

Diagnostikakliinik on „haigla süda“, mis koosneb neljast keskusest: radioloogiakeskus, kesklabor, patoloogiakeskus ja nukleaarmeditsiinikeskus. Diagnostikat vajavad haiglas kõik kliinikud. Seoses Rahvusvahelise bioanalüütikute päevaga (15.aprill) räägivad oma tööst kahe keskuse bioanalüütilise tegevuse juhid - Kristiina Reimann kesklaborist ja Kristi Laht patoloogiakeskusest.

ITK uroloogiakeskuse juhataja dr Martin Kivi ja professor Peter Rehder Austriast

Rahvusvaheline koostöö tagab ITK patsientidele tipptasemel uroloogilise abi

​​​​​​​Ida-Tallinna Keskhaigla uroloogiakeskuse meeskonnaga liitus mainekas professor Peter Rehder Austriast (Medical University Innsbruck), kes on tegev ja tuntud eelkõige rekonstruktiivuroloogia ning lasteuroloogia valdkonnas. Tegemist on ainulaadse koostöö algusega Eesti uroloogias, mis võimaldab lähiaastatel regulaarselt teostada tipptasemel kuseteede rekonstruktiivseid operatsioone ITK uroloogiakeskuses.

ITK registratuur

Märts - Hea Teeninduse Kuu

Meie haiglas on kõigi üksuste peale kokku ligi 100 klienditeenindajat. Neid näeb registratuuris, riietehoius, kõnekeskuses ja mujalgi. Nad on kliinilisele personalile toeks, et arst ja õde ei peaks tegelema dokumentide, saatekirjade või telefoninumbrite kontrollimisega vaid saavad keskenduda ravitööle. Klienditeenindaja on tavaliselt esimene, kellega patsient haiglahoones kohtub.

Praktikandid ITKs 06.02.2023

ITKs alustas tööd 57 praktikanti

Praktikantide seas on õed, füsioterapeudid, massöörid, bioanalüütikud, radioloogiatehnikud, farmatseut ja logopeed. Tudengid on pärit Tallinna ja Tartu Tervishoiu Kõrgkoolist, Tartu Ülikoolist ning Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolist.