Vaegnägijatele
Registratuur:

Viimased uudised

ITK kardioloog dr Henri Kaljumäe

Kardioloogi 10 tervisesoovitust suveks

Kuigi tervise eest tuleks hoolitseda aastaringselt, on suvi tervislike harjumuste kujundamiseks eriti hea aeg. Rohkem tegevusi õues, rikkalik värske toidu valik ja puhkusest tingitud lõõgastunud olek  aitavad kergema vaevaga kahjulikest harjumustest loobuda.

NK ämmaemandad - vasakult - Marika Nõmmemees, Triin Rootalu, Hedi Pajuste.

Ida-Tallinna Keskhaiglas on avatud ämmaemandate vastuvõtud uriinipidamatuse probleemidaga naistele

Vastuvõtule on  oodatud naised sõltumata vanusest, kellel esineb tahtmatult uriini leke. Uriinipidamatusel võib olla mitmeid põhjusi ning ämmaemanda vastuvõtul selgitatakse välja, millist tüüpi uriinipidamatusega on tegemist. Uriinipidamatuse ravi sõltub sellest, millist tüüpi pidamatusega on tegemist ja võib olla kas medikamentoosne või kirurgiline. Vastavalt uriinipidamatuse tüübile ja raskusastmele suunab ämmaemand patsiendi edasi vastavale spetsialistile. Ämmaemanda vastuvõtule pöördumisel ei ole vaja saatekirja ega tasuda visiiditasu. 

Viimased uudised

Õdede teadusklubi ITK-s

ITK Õdede teadusklubi pakub arenguvõimalusi haiglas

ITK Õdede teadusklubi loodi eelmise aasta lõpus eesmärgiga toetada õdesid teadustegevuses ning pakkuda võimalust omavahel teadmisi ja kogemusi vahetada. Teadusklubi on mõeldud nii magistrikraadiga õdedele kui ka nendele, kes edasiõppimisele alles mõtlevad.