Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Viimased uudised

karjäärikeskus meedik

Ida-Tallinna Keskhaigla tutvustab karjääriseminaril tööd haiglas

Eesti Töötukassa eestvedamisel toimub 23. septembril kell 16.30–18.00 veebiseminar „Karjääripeatus „Meedikud – meie aja kangelased““, mis keskendub meditsiinivaldkonnale. Ida-Tallinna keskhaigla üldkirurg Liisa Vipp tutvustab karjäärivaliku ees seisvatele noortele tööd haiglas ning räägib igapäevastest suurematest proovikividest ja saavutustest.

covid osakond

Ida-Tallinna Keskhaigla avab reedest Covid osakonna

Alates 24. septembrist avab Ida-Tallinna Keskhaigla taas Covid-19 patsientide ravile spetsialiseerunud osakonna. Avatavas osakonnas on Covid-haigetele 29 voodikohta, neist 5 on II astme intensiivravi voodikohad. Varasemalt on haiglas olemas juba 2 III astme intensiivravi kohta. Uus osakond avatakse Ravi tänaval sisehaiguste osakonna pinnal.

nukleaarmeditsiini keskus

23.–24. septembril toimub Ida-Tallinna Keskhaigla eestvedamisel rahvusvaheline nukleaarmeditsiini sümpoosium

23.–24. septembril toimub Ida-Tallinna Keskhaigla eestvedamisel Eesti Teaduste Akadeemia saalis rahvusvaheline isotoopravi hübriidsümpoosium. Sümpoosiumi eesmärk on viia kõige uuem tõenduspõhine info kaasaegsest kasvajaravist nukleaarmeditsiini arstide, onkoloogide ja uroloogideni, et veelgi paremini orienteeruda pahaloomuliste kasvajate erinevate isotoopravi võimaluste seas. Ürituse esimene päev on pühendatud eesnäärmevähi ravile.

Viimased uudised

Sõeluuringud

Emakakaelavähki on võimalik ennetada

Emakakaelavähk on salakaval haigus, mis võib areneda naise kehas märkamatult aastaid, enne kui tekivad sümptomid. 18.-24. jaanuaril toimuva rahvusvahelise emakakaelavähi ennetuse nädala raames on oluline teada, et õigeaegne osalemine emakakaelavähi sõeluuringul ja HPV-vastane vaktsineerimine tütarlaste seas, aitab ennetada emakakaelavähi teket.