Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Teenistused


Teabehaldusteenistus

Administratiivosakond

  • Varje Pohlasalu, juhataja, tel 620 7007, varje.pohlasalu [at] itk.ee

  • Ere-Piret Põllusmaa, juhatuse assistent, tel 620 7000, ere-piret.pollusmaa [at] itk.ee

  • Ravi üksuse kantselei 620 7959, info [at] itk.ee

  • Magdaleena üksuse kantselei 606 7880, info [at] itk.ee

  • Marika Žmenja, jurist, tel 620 7012, marika.zmenja [at] itk.ee

Kommunikatsiooni- ja turundusosakond

  • Inge Suder, osakonna juhataja, tel 620 7415, inge.suder [at] itk.ee

  • Marko Mägi, kommunikatsioonispetsialist, tel 620 7944, marko.magi [at] itk.ee

  • Kaia-Triin Tammearu, turundusspetsialist, tel 5919 6722, kaia-triin.tammearu [at] itk.ee

  • Kristina Goronovskaja, turundusspetsialist, tel 620 7255, kristina.goronovskaja [at] itk.ee

  • Evelin Süld, turundusspetsialist, tel 5118518, evelin.suld [at] itk.ee

  • Kerlin Remmel, kliendihaldur, tel 620 7987, kerlin.remmel [at] itk.ee

  • Vilve Ainson, kliendihaldur, tel 606 7555 mob 5400 5849, vilve.ainson [at] itk.ee


Personali- ja arendusteenistus  

Personaliosakond

  • Helen Utsar, osakonna juhataja, tel 606 7769, helen.utsar [at] itk.ee

Koolitusosakond

  • Anne Räsu, osakonna juhataja, tel 606 7806, anne.rasu [at] itk.ee

  • Birgit Mühlbach, assistent, tel 606 7733, birgit.muhlbach [at] itk.ee

Teadusosakond

  • Birgit Veermäe, teadusosakonna sekretär, tel 606 7602, birgit.veermae [at] itk.ee


Meditsiiniline teenistus

Klienditeeninduse osakond

  • Lea Karik, klienditeenindusjuht, tel 620 7980, lea.karik [at] itk.ee

  • Karin Lemming, klienditeenindustöö koordineerija (Ravi tn üksus), tel 620 7195, karin.lemming [at] itk.ee

Kvaliteediosakond

  • Kelli Podošvilev, kvaliteedijuht, tel 606 7819, kelli.podoshvilev [at] itk.ee

  • Küllike Õispuu, sekretär, tel 606 7835, kullike.oispuu [at] itk.ee

Ravianalüüsiosakond

  • Kaie Mõtte, osakonna juhataja, tel 5886 4538, kaie.motte [at] itk.ee

Apteek

  • Ülle Helena Meren, juhataja, tel 606 7505, ulle.meren [at] itk.ee

Infektsioonikontrolli osakond

  • Aleksei Nelovkov, osakonna juhataja, tel 620 7418, aleksei.nelovkov [at] itk.ee


IKT-teenistus

IT osakond

  • Raul Veeber, osakonna juhataja, tel 620 7407, raul.veeber [at] itk.ee

Meditsiinitehnika osakond

  • Marko Parve, osakonna juhataja, tel 620 7260, marko.parve [at] itk.ee


Haldusteenistus

Majandusosakond

  • Signe Roos, osakonna juhataja, tel 620 7059, signe.roos [at] itk.ee

  • Valdur Tamela, majandusjuhataja (Ravi tn üksus), tel 620 7021, valdur.tamela [at] itk.ee

  • Eve Soots, majandusjuhataja (Magdaleena üksus), tel 677 1881, eve.soots [at] itk.ee

Tehniline osakond

  • Kalle Müts, osakonna juhataja, tel 620 7422, kalle.muts [at] itk.ee

  • Valvo Vooremaa, ehitusjuht, tel 620 7046, valvo.vooremaa [at] itk.ee

Turva- ja logistikaosakond

  • Maarika Kattel, dispetšer-grupijuht, tel 620 7015, maarika.kattel [at] itk.ee


Finantsteenistus

Hankeosakond

  • Katriin Alasoo, osakonna juhataja, tel 518 5522, katriin.alasoo [at] itk.eekatriin.alasoo [at] itk.ee ( )

  • Kristiina Kivirand,  riigihangete projektijuht, tel 5303 2443, kristiina.kivirand [at] itk.ee

  • Heili Kuningas, riigihangete spetsialist, tel 5358 0115, heili.kuningas [at] itk.ee 

  • Ulvi Malmet, hangete spetsialist, tel 620 7432, ulvi.malmet [at] itk.eeulvi.malmet [at] itk.ee ( )

  • Eda Peterson, kesklao juhataja, tel 620 7449, eda.peterson [at] itk.eeeda.peterson [at] itk.ee ( )

  • Liis Rohlin, meditsiinitarvikute hankija, tel 620 7950, liis.rohlin [at] itk.eeliis.rohlin [at] itk.ee ( )

  • Irene Kurtna, meditsiinitarvikute hankija, tel 620 7454, irene.kurtna [at] itk.ee 

  • Keskladu Ravi tn, kaupade vastuvõtt, tel 620 7028 

  • Keskladu Pärnu mnt, kaupade vastuvõtt Magdaleenas, tel 5635 3354 

Raamatupidamise osakond

  • Marliis Rosenbaum, pearaamatupidaja, tel 620 7970, marliis.rosenbaum [at] itk.ee

Siseaudiitor

  • Reet Kontkar, siseaudiitor, tel 606 7761, reet.kontkar [at] itk.ee