Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Teenistused

Klienditeeninduse teenistus

  • Lea Karik, klienditeenindusjuht, tel 620 7980, lea.karik [at] itk.ee


Haiglaapteek

  • Marje Nurmetu, juhataja, tel 606 7505, marje.nurmetu [at] itk.ee


Infektsioonikontrolliteenistus

  • Aleksei Nelovkov, osakonna juhataja, tel 620 7418, aleksei.nelovkov [at] itk.ee


Administratiivteenistus

Infoturbejuht

  • Kristo Kaul, infoturbejuht, tel 515 3115, kristo.kaul [at] itk.ee

Kantselei

  • Varje Pohlasalu, kantselei juhataja, tel 620 7007, varje.pohlasalu [at] itk.ee

  • Ere-Piret Põllusmaa, juhatuse assistent, tel 620 7000, ere-piret.pollusmaa [at] itk.ee

  • Ravi üksuse kantselei 620 7959, info [at] itk.ee

  • Magdaleena üksuse kantselei 606 7880, info [at] itk.ee

Kommunikatsiooni- ja turundusosakond

  • Inge Suder, kommunikatsiooni- ja turundusjuht, tel 620 7415, inge.suder [at] itk.ee

  • Anneli Rõuk, kommunikatsioonispetsialist, tel 523 3388, anneli.rouk [at] itk.ee

  • Kaia-Triin Tammearu, turundusspetsialist, tel 5919 6722, kaia-triin.tammearu [at] itk.ee

  • Kristina Goronovskaja, turundusspetsialist, tel 6207255, kristina.goronovskaja [at] itk.ee

  • Liis Jälle, turundusspetsialist, tel 5308 9312, liis.jalle [at] itk.ee

  • Kerlin Remmel, kliendihaldur, tel 620 7987, kerlin.remmel [at] itk.ee

  • Vilve Ainson, kliendihaldur, tel 606 7555 mob 5400 5849, vilve.ainson [at] itk.ee

Kvaliteediosakond

  • Kelli Podošvilev, kvaliteedijuht, tel 606 7819, kelli.podoshvilev [at] itk.ee

  • Küllike Õispuu, sekretär, tel 606 7835, kullike.oispuu [at] itk.ee

Ohutus- ja toimepidevusosakond

  • Enn Eberg, osakonna juhataja, enn.eberg [at] itk.ee

Ravianalüüsiosakond

  • Kaie Mõtte, osakonna juhataja, tel 5886 4538, kaie.motte [at] itk.ee

Õigus- ja hankeosakond

  • Diana Ošur, hankejuht, diana.osur [at] itk.ee

  • Ulvi Malmet, riigihangete spetsialist, tel 620 7432, ulvi.malmet [at] itk.eeulvi.malmet [at] itk.ee ( )

  • Marika Žmenja, jurist, tel 620 7012, marika.zmenja [at] itk.ee

  • Margus Kastehein, jurist, margus.kastehein [at] itk.ee


Finantsteenistus

  • Kersti Reinsalu, finantsjuht, tel 620 7928, kersti.reinsalu [at] itk.ee

Juhtimisarvestusosakond

  • Dagny Limbrick, finantsanalüütik, tel 620 7452, dagny.limbrick [at] itk.ee

Raamatupidamisosakond

  • Marliis Rosenbaum, pearaamatupidaja, tel 620 7440, marliis.rosenbaum [at] itk.ee


Haldusteenistus

  • Lea Endrikson, teenistuse juhataja, tel 5885 6669, lea.endrikson [at] itk.ee

Majandusosakond

  • Valdur Tamela, majandusjuhataja (Ravi tn üksus), tel 620 7021, valdur.tamela [at] itk.ee

  • Eve Soots, majandusjuhataja (Magdaleena, Järve, Tõnismäe üksus), tel 677 1881, eve.soots [at] itk.ee

Ehitus- ja tehnosüsteemide osakond

  • Kalle Müts, osakonna juhataja, tel 620 7422, kalle.muts [at] itk.ee

  • Valvo Vooremaa, ehitusjuht, tel 620 7046, valvo.vooremaa [at] itk.ee

Keskladu

  • Eda Peterson, kesklaojuhataja, tel 620 7449, eda.peterson [at] itk.eeeda.peterson [at] itk.ee ( )

  • Liis Rohlin, meditsiinitarvikute hankija, tel 620 7950, liis.rohlin [at] itk.eeliis.rohlin [at] itk.ee ( )

  • Irene Kurtna, meditsiinitarvikute hankija, tel 620 7454, irene.kurtna [at] itk.ee 

  • Keskladu Ravi tn, kaupade vastuvõtt, tel 620 7028 

  • Keskladu Pärnu mnt, kaupade vastuvõtt Magdaleenas, tel 5635 3354 

Pesukäitlemisosakond

  • Olga Bocharnikova, pesukäitlemisjuht, olga.bocharnikova [at] itk.ee

Puhastusteenindusosakond

  • Tiina Laarmaa, puhatusteenindusjuht, tel 53358615, tiina.laarmaa [at] itk.ee

Toitlustusosakond

  • Katrin Sinivee, toitlustusjuht, tel 51947286, katrin.sinivee [at] itk.ee

Transpordi- ja operatiivkorralduse osakond

  • Maarika Kattel, dispetšer-grupijuht, tel 620 7015, maarika.kattel [at] itk.ee


Info- ja meditsiinitehnoloogia teenistus

IT osakond

  • Raul Veeber, osakonna juhataja, tel 5459 5420, raul.veeber [at] itk.ee

Infosüsteemide arendusosakond

  • Helle-Reet Kuningas, osakonna juhataja, tel 620 7407, helle-reet.kuningas [at] itk.ee

Meditsiinitehnika osakond

  • Uku Kaljund, osakonna juhataja, tel 5860 6548, uku.kaljund [at] itk.ee


Personaliteenistus  

Koolitusosakond

  • Anne Räsu, osakonna juhataja, tel 606 7806, anne.rasu [at] itk.ee

  • Birgit Mühlbach, assistent, tel 606 7733, birgit.muhlbach [at] itk.ee

Personaliosakond

  • Helen Utsar, osakonna juhataja, tel 606 7769, helen.utsar [at] itk.ee

Teadusosakond

  • Birgit Veermäe, teadusosakonna sekretär, tel 606 7602, birgit.veermae [at] itk.ee


Siseaudiitor

  • Reet Kontkar, siseaudiitor, tel 606 7761, reet.kontkar [at] itk.ee