Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Teenistused


Administratiivne tugiteenistus

Kantselei            

  • Varje Pohlasalu, juhataja, tel 620 7007, varje.pohlasalu [at] itk.ee
  • Ere-Piret Põllusmaa, juhatuse assistent, tel 620 7000, ere-piret.pollusmaa [at] itk.ee
  • Ilona Trummal, juhatuse assistent (Magdaleena üksus), tel 606 7880, ilona.trummal [at] itk.ee
  • Anneli Meos, kantselei sekretär, tel  620 7959, anneli.meos [at] itk.ee

Personaliosakond     

  • Helen Utsar, osakonna juhataja, tel 606 7769, helen.utsar [at] itk.ee

Meditsiinitehnika osakond        

  • Marko Parve, osakonna juhataja, tel 620 7260, marko.parve [at] itk.ee

Jurist

  • Marika Žmenja, jurist, tel 620 7012, toomas.magi [at] itk.ee ( )marika.zmenja [at] itk.ee

Turundusosakond         

  • Inge Suder, osakonna juhataja, tel 620 7415, inge.suder [at] itk.ee
  • Marko Mägi, kommunikatsioonispetsialist, tel 606 7694, marko.magi [at] itk.ee
  • Kaia-Triin Tammearu, turundusspetsialist, tel 59196722, kaia-triin.tammearu [at] itk.ee
  • Kristina Goronovskaja, turundusspetsialist, tel 620 7255, kristina.goronovskaja [at] itk.ee
  • Evelin Süld, turundusspetsialist, tel 5118518, evelin.suld [at] itk.ee
  • Kerlin Remmel, kliendihaldur, tel 620 7987, kerlin.remmel [at] itk.ee
  • Vilve Ainson, kliendihaldur, tel 606 7555 mob 54005849, vilve.ainson [at] itk.ee

Klienditeeninduse osakond  

  • Lea Karik, klienditeenindusjuht, tel 620 7980, lea.karik [at] itk.ee
  • Karin Lemming, klienditeenindustöö koordineerija (Ravi tn üksus), tel 620 7195, karin.lemming [at] itk.ee

Arendusteenistus

Koolitusosakond            

  • Anne Räsu, osakonna juhataja, tel 606 7806, anne.rasu [at] itk.ee
  • Birgit Mühlbach, assistent, tel 606 7733, birgit.muhlbach [at] itk.ee

Teadusosakond         

  • Birgit Veermäe,  teadusosakonna sekretär, tel 606 7602, birgit.veermae [at] itk.ee

Kvaliteediteenistus

Kvaliteediosakond      

  • Kelli Podošvilev, kvaliteedijuht, tel 606 7819, kelli.podoshvilev [at] itk.ee
  • Küllike Õispuu, sekretär, tel 606 7835, kullike.oispuu [at] itk.ee

IT osakond     

  • Raul Veeber, osakonna juhataja, tel 620 7407, raul.veeber [at] itk.ee

Ravianalüüsiosakond

  • Kaie Mõtte, osakonna juhataja, tel 5886 4538, kaie.motte [at] itk.ee


Haldusteenistus

Majandusosakond        

  • Signe Roos, osakonna juhataja, tel 620 7059, signe.roos [at] itk.ee
  • Valdur Tamela, majandusjuhataja (Ravi tn üksus), tel 620 7021, valdur.tamela [at] itk.ee
  • Eve Soots, majandusjuhataja (Magdaleena üksus), tel 677 1881, eve.soots [at] itk.ee

Tehniline osakond      

  • Kalle Müts, osakonna juhataja, tel 6207422, kalle.muts [at] itk.ee
  • Valvo Vooremaa, ehitusjuht, tel 620 7046, valvo.vooremaa [at] itk.ee

Logistikaosakond       

  • Maarika Kattel, dispetšer-grupijuht, tel 620 7015, maarika.kattel [at] itk.ee

Meditsiiniline tugiteenistus

Apteek

  • Ülle Helena Meren, juhataja, tel 606 7505, ulle.meren [at] itk.ee
  • Eve Elken, juhataja asetäitja, tel 620 7229, eve.elken [at] itk.ee

Infektsioonikontrolli osakond

  • Aleksei Nelovkov, osakonna juhataja, tel 620 7418, aleksei.nelovkov [at] itk.ee

Finantsteenistus

Hankeosakond

  • Katriin Alasoo, osakonna juhataja, tel 518 5522, katriin.alasoo [at] itk.eekatriin.alasoo [at] itk.ee ( )
  • Kristiina Kivirand,  riigihangete projektijuht, tel 5303 2443, kristiina.kivirand [at] itk.ee
  • Heili Kuningas, riigihangete spetsialist, tel 53580115, heili.kuningas [at] itk.ee 
  • Ulvi Malmet, hangete spetsialist, tel 620 7432, ulvi.malmet [at] itk.eeulvi.malmet [at] itk.ee ( )
  • Eda Peterson, kesklao juhataja, tel 620 7449, eda.peterson [at] itk.eeeda.peterson [at] itk.ee ( )
  • Liis Rohlin, meditsiinitarvikute hankija, tel 620 7950, liis.rohlin [at] itk.eeliis.rohlin [at] itk.ee ( )
  • Irene Kurtna, meditsiinitarvikute hankija, tel 620 7454, irene.kurtna [at] itk.ee 
  • Keskladu Ravi tn, kaupade vastuvõtt, tel 620 7028         
  • Keskladu Pärnu mnt, kaupade vastuvõtt Magdaleenas, tel 56353354   

Raamatupidamise osakond    

  • Inge Laats, pearaamatupidaja, tel 620 7440, inge.laats [at] itk.ee

Siseaudiitor

  • Reet Kontkar, siseaudiitor, tel 606 7761, reet.kontkar [at] itk.ee