Vaegnägijatele
Registratuur:

Ambulatoorse taastusravi keskus

Ambulatoorse taastusravi keskus koondab enda alla kaks osakonda: ambulatoorse taastusravi osakonna (k.a Hea Tervise Keskus) ja amputatsioonijärgse taastusravi osakonna. Keskuse eesmärgiks on pakkuda parimaid võimalusi taastusravi patsientidele, et toetada nende tervenemist ja taastada elukvaliteet.

Ambulatoorse taastusravi keskuses osutame patsientidele kõiki vajalikke kaasaegseid ja kvaliteetseid taastusraviteenuseid. Meie taastusraviteenused sobivad patsientidele erinevatest tervisemuredest – traumadest ja vigastusest – taastumiseks, puudega kohanemiseks, hea tervise säilitamiseks ning aktiivse elukvaliteedi tagamiseks.

Keskuses on kasutusel kaasaegsed kõrgtehnoloogilised meditsiiniseadmed. Uudse lähenemisena kaasaegses taastusravis on keskuses loodud virtuaalreaalsustuba, kus kognitsioonilangusega patsiendid saavad harjutada kaupluses sisseostude tegemist.

Ambulatoorse taastusravi intensiivsus sõltub patsiendi seisundist ja vajadustest. Taastusarst koostab ambulatoorsel vastuvõtul patsiendi terviseseisundile vastava taastusraviplaani ja määrab vajalikud taastusraviteenused. Keskuses osutame teenuseid nii Tervisekassa poolt rahastatuna kui tasulisena, vastavalt haigla tasuliste teenuste hinnakirjale.

Ambulatoorse taastusravi osakond pakub head enesetunnet ja turvalist tervenemist. Mitmesugused protseduurid aitavad kaasa nii Teie tervise hoidmisele kui ka taastamisele.

Ambulatoorse taastusravi osakonnast leiate valiku taastavaid ja lõõgastavaid protseduure, mille seas on erinevaid massaaže, sooja- ja veeprotseduure, samuti valgus- ja soolaravi ning aparaatse füsioteraapia protseduure.

Meie sõbralikus meeskonnas töötavad põhjaliku ettevalmistusega ning pikaajalise ravitöö kogemusega spetsialistid: 

  • taastusarstid
  • füsioterapeudid
  • tegevusterapeudid
  • õed
  • massöörid
  • taastusravi assistendid
  • logopeedid
  • psühholoogid

Kogu meeskonnale on omane tähelepanelikkus ja siiras patsiendikesksus oma töös.

Ambulatoorse taastusravi keskus asub lisaks Ravi 18 ka aadressil Pärnu mnt 104.

Kontaktid

Amputatsioonijärgse taastusravi osakond, tel 606 7878

 

Ambulatoorse taastusravi keskus
Pärnu mnt 104
Ambulatoorse taastusravi keskus asub lisaks ka aadressil Ravi 18.

59.41682, 24.73878

Töötajad

Katrin Olo-Laansoo
Katrin Olo-Laansoo
juhataja
Telefon:
E-post:
katrin.olo-laansoo [at] itk.ee
Anne Mikiašvili
Anne Mikiašvili
õendusjuht
Telefon:
E-post:
anne.mikiashvili [at] itk.ee