Vaegnägijatele
Registratuur:

Massaaž

Massaaž aitab parandada kudede vereringet ning soodustab ainevahetust.

Massaaži abil normaliseeritakse ka närvisüsteemi ja lihaste talitlust, mis omakorda aitab vabaneda lihaspingetest. Massaaži kasutatakse stressi maandamiseks ja töövõime tõstmiseks ning selle pikemaajaliseks säilitamiseks. Massaaž ehk kätega ravimine on Indiast pärit iidne ravivõte. Pakume erinevaid ravimassaaže.

  • Klassikaline meditsiiniline ravimassaaž, kus keskendutakse ühele probleemsele piirkonnale. Kogenud spetsialist teeb massaaži patsiendi soovi või arsti ettekirjutuse järgi. Massaaži tehakse keha eri piirkondadele: õlavöötmele, seljale, jalgadele või kätele. Protseduur kestab 15 või 30 minutit ning pärast massaaži saab kabinetis mõne minuti rahulikult pikutada, et kinnistada massaaži mõju veelgi. Terviseprobleemide korral soovitame enne massaaži konsulteerida oma perearsti või taastusarstiga. Teenus on tasuline, meditsiinilistel näidustustel tasub teenuse eest Tervisekassa.
  • Punktmassaaž on viie tuhande aasta vanune Idamaade massaažimeetod, mis seisneb selles, et massöör avaldab sõrmede abil survet patsiendi jalatalla bioaktiivsetele punktidele. Jalapõhja peetakse refleksravi seisukohast eriti tähtsaks piirkonnaks, sest jalatallal asuvad kõigi organite ja elundite refleksitsoonid. Jalatallamassaaž lähtub klassikalisest meditsiinist, anatoomiast, füsioloogiast ja patoloogiast. Kestus: 40 minutit. 

Massaažiteenused on tasulised.

Teenusele saab aja broneerida:

  • kohapeal registratuuris
  • telefoni teel 666 1900 E–R 7.15–18.00