Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Hea teada

Analüüsi tulemustest teavitamine telefoni teel

Kui Teil on kokkulepe arsti või õega helistada kindlal kellaajal, pidage sellest kinni. Muudel aegadel on arst ja õde hõivatud teiste patsientidega ega saa Teie kõnele vastata.

Kui soovite analüüsi vastuseid paberkandjal, siis on võimalik avalduse alusel neid väljastada. Avalduse saate täita elektrooniliselt haigla kodulehel või kirjutada käsitsi ja esitada selle Ida-Tallinna Keskhaigla registratuuri.

Arsti telefoninumber

Kui soovite oma arstiga telefoni teel rääkida, siis on üldnumbrile 666 1900 helistades võimalik Teie kõne arsti vastuvõtu ajal tema kabinetiga ühendada. Kui arst või õde ei ole  parasjagu hõivatud teiste patsientidega, vastavad nad Teie kõnele. Täpsemad telefoninumbrid leiate meie kodulehelt kontaktide alajaotusest.

Korduvalt ühe arsti vastuvõttu külastavad patsiendid

Juhul kui arst peab vajalikuks kutsuda Teid tagasi kindla ajamöödudes, on tal võimalus vormistada patsiendi tagasikutse. Kui arst soovitas Teil aeg broneerida registratuuri kaudu, on tegemist uue aja ja üldjärjekorraga.

Sama arsti korduva vastuvõtu korral, kui eelmisest sama arsti visiiditasu maksmisest on möödunud rohkem kui 90 päeva, tuleb tasuda uuesti visiiditasu 5 eurot.

Oleme suitsuvaba haigla  

Hoolime kõigi tervisest ja tahame kaitsta haigla töötajaid, patsiente ja külastajaid passiivse suitsetamise eest. Anname teada, et haigla ruumides ja territooriumil ei tohi suitsetada. Suitsuvaba ja tervist edendava haiglana kutsume üles hoolima enda ja kaasinimeste tervisest.

Patsiendi transport

Kui Te vajate (või Teie lähedane vajab) transporti haiglasse ratastoolis või lamavas asendis, siis on selle tellimiseks mitmeid tasulisi võimalusi. Meie haigla ise transporditeenust ei osuta.

Transporditeenust pakuvad:

Kui tellite transporti, rääkige teenuseosutajaga kindlasti läbi:  

  • patsiendi kaal;
  • kas ta vajab ratastooli- või raamitransporti;
  • lisahapnikuvajadus;
  • kust, kuhu ja millal transporditakse, sh mitmendale korrusele jne.

Pildistamine ja filmimine

Meie haigla kõikide üksuste ruumides on haigla töötajate pildistamine ja videosalvestamine/filmimine keelatud.

Tervishoiuteenuse osutamise üldtingimused

Andmekaitse