Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Endokrinoloogiakeskus

Endokrinoloogiakeskus pakub kõrge kvaliteediga eriarstiabi kõigile, kes meie poole pöörduvad. Endokrinoloogia eriala nõuab koostööd paljude teiste spetsialistidega sisehaiguste erialadelt (kardioloogia, gastroenteroloogia, neuroloogia, reumatoloogia ja onkoloogia). Samuti on meil hea koostöö teiste kliinikute arstidega: radioloogide ja nukleaarmeditsiini arstidega, silmaarstide, kirurgide ja naistearstidega.

Endokrinoloogiakeskuse meeskond

Keskuses nõustavad patsiente iseseisvatel vastuvõttudel ka õed. Lisaks on olemas jalaraviõde, kes tegeleb diabeetikute jalaraviga.

Endokrinoloogiakeskuse arstide igapäevase töö hulka kuulub üliõpilaste, residentide ja abiarstide juhendamine. Kõik arstid ja õed jagavad oma teadmisi nii haiglasisestel kui ka -välistel koolitustel.

Endokrinoloogide vastuvõttudele saavad patsiendid pöörduda perearsti digisaatekirjaga. Järjest rohkem patsiente tuleb meile läbi e-konsultatsioonide. Ka õdede iseseisvatele vastuvõttudele saavad patsiendid tulla perearsti digisaatekirjaga, samuti suunavad keskuse arstid patsiente edasi õe nõustamisele.

Endokrinoloogiakeskuse arstid ootavad oma vastuvõttudele patsiente, kelle ravi on perearsti jaoks liialt spetsiifiline ja nõuab eriarsti teadmisi ja oskusi.

Endokrinoloogid teevad ka kilpnäärme USG-uuringuid, vajadusel koos rakumaterjali proovi võtmisega kilpnäärmest, ning diagnostilisi teste haiguste täpsemaks diagnostikaks.

Endokrinoloogiakeskuses on mitu spetsiifiliste teadmiste ja oskustega töögruppi, mis koosnevad mitme eriala spetsialistidest.

Tänu neile saame pakkuda nõustamist järgmiste probleemide korral:

  • maovähendusoperatsioonide eelne ja järgne nõustamine
  • diabeetilise jala kaugele arenenud probleemid
  • diabeetikute rasedusega seonduvad probleemid – nii rasedusele eelneva kui ka raseduse ajal tekkiva diabeedi korral
  • kilpnäärme haigusega kaasnev silmade patoloogia
Endokrinoloogiakeskus
Ravi 18, Tallinn

59.42701, 24.75573

Töötajad

Ülle Jakovlev
Ülle Jakovlev
Juhataja
Telefon:
E-post:
ulle.jakovlev [at] itk.ee
Jaanika Lutsepp
Õendusjuht
Telefon:
E-post:
jaanika.lutsepp [at] itk.ee
Helve Vallask
Helve Vallask
Sekretär
Telefon:
E-post:
helve.vallask [at] itk.ee