Vaegnägijatele
Registratuur:

Endokrinoloogiakeskus

Endokrinoloogiakeskus pakub kõrge kvaliteediga eriarstiabi. Endokrinoloogia eriala teeb koostööd paljude teiste spetsialistidega sisehaiguste erialadelt (kardioloogia, gastroenteroloogia, neuroloogia, reumatoloogia ja onkoloogia) ja teiste kliinikute arstidega: radioloogide ja nukleaarmeditsiini arstidega, silmaarstide, kirurgide ja naistearstidega.

Endokrinoloogiakeskuse arstid ootavad oma vastuvõttudele hormonaalsete häiretega patsiente, kelle ravi nõuab eriarsti teadmisi ja oskusi.  Vastuvõttudele saavad patsiendid pöörduda perearsti ja eriarsti saatekirjaga ja läbi e-konsultatsiooni. Ilma saatekirjata pakume tasulisi vastuvõtuaegu. 

Endokrinoloogiakeskuse multidistsiplinaarsed meeskonnad tegelevad diabeetilise jala ja rasedusdiabeediga. Nii saame pakkuda parimat ravi mitme spetsialisti koostöös.

Keskuses nõustavad patsiente iseseisvatel vastuvõttudel ka õed (diabeet, toitumine ja diabeetikute jalaravi). Vastuvõttudele saavad patsiendid tulla perearsti eriarsti saatekirjaga. Pakume ka tasulisi vastuvõtuaegu.

Endokrinoloogiakeskuse arstide igapäevase töö hulka kuulub üliõpilaste, residentide ja abiarstide juhendamine. Kõik arstid ja õed jagavad oma teadmisi nii haiglasisestel kui ka -välistel koolitustel.

Endokrinoloogiakeskus
Ravi 18, Tallinn

59.42701, 24.75573

Töötajad

Mari Verrev
Mari Verrev
keskuse juhataja
Telefon:
E-post:
mari.verrev [at] itk.ee
Jaanik Lutsepp
Jaanika Lutsepp
õendusjuht
Telefon:
E-post:
jaanika.lutsepp [at] itk.ee
Helve Vallask
Helve Vallask
sekretär
Telefon:
E-post:
helve.vallask [at] itk.ee