Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

ITK alustab vaktsineerimist Tondiraba spordihallis (jäähallis)

13.05.2021

Ida-Tallinna Keskhaigla alustab teisipäevast, 18.05, vaktsineerimist COVID-19 vastu, kõigile täisealistele avatavas vaktsineerimiskeskuses Tondiraba spordihallis (jäähallis) Varraku tn 14. Ida-Tallinna Keskhaigla senises vaktsineerimiskeskuses Tuppitsa saalis, Ravi tn 18 enam vaktsineerimist esimese doosiga ei toimu ning kõigil vaktsineerimisele aja broneerinutel palutakse edaspidi minna Tondiraba jäähalli.

Ida-Tallinna Keskhaigla

Vaktsineerimise korraldajad paluvad inimestelt kannatlikkust – koormuse hajutamiseks avaneb digiregistratuuris vaktsineerimiseks aja broneerimine neljapäevast, 13. maist, inimestele vanuses 40 ja enam ning esmaspäevast juba kõigile alates vanusest 16 eluaastat.

 COVID-19 vaktsineerimiseks tuleb broneerida aeg digiregistratuuris või haigla telefonil. Elavasse järjekorda ei ole mõtet tulla.

Digiregistratuuris võivad tekkida järjekorrad, kui korraga süsteemi sisselogijaid on väga palju, siis palume tulla kindlasti hiljem tagasi ja vaktsineerimisest mitte loobuda.

 Endale lähima koha, kus vaktsineerida saab, leiab ka kaardirakendusest veebiaadressil https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/, kuhu tervishoiuteenuse osutajad sisestavad jooksvalt infot. Sealt leiab ka telefoninumbrid, kuhu helistades on samuti võimalik vaktsineerimiseks aeg kinni panna.

Eestisse peaks mai- ja juunikuu jooksul esialgsete tarnegraafikute alusel tulemas suurusjärgus 900 000 doosi vaktsiini, seejuures iganädalased kogused suurenevad märgatavalt alates mai lõpust.

COVID-19 vaktsineerimise eesmärgid on kaitsta riskirühmi, kelle nakatumisel võib COVID-19 haigus kulgeda raskemalt, ennetada ja vähendada COVID-19 põhjustatud haigus- ning surmajuhtumeid, vähendada koormust tervishoiusüsteemile ja majandusele ning kindlustada ühiskonnaelu normaalset toimimist. Ametlik info COVID-19 vaktsineerimise kohta: www.vaktsineeri.ee

Tondiraba spordihall (jäähall) asub Varraku tänav 14: http://tondirabaicehall.ee/