Vaegnägijatele
Registratuur:
Registratuur:

Täna toimub ITK Sügiskonverents "Mitmetahuline meditsiin"

03.11.2023
ITK Sügiskonverents 2023 "Mitmetahuline meditsiin"

Reedel, 3. novembril toimub ITK Sügiskonverents, mis on mõeldud, eriarstidele, perearstidele, pereõdedele ja tervishoiuspetsialistidele. Dr Ene Mäeotsa eestvedamisel juba 21. korda toimuv haiglaülene konverents kannab seekord pealkirja „Mitmetahuline meditsiin“. Konverentsi jälgib nii saalis kui veebis üle 600 inimese.

„Eelkõige on see konverents suunatud väljapoole. Aga me hoolime ka sellest, et meie oma inimesed on koolitatud ja teavad, mida teevad kolleegid meie haiglas,“ ütles konverentsi moderaator sisekliiniku ravikvaliteedijuht, kardioloog dr Ene Mäeots.

Haigla esinduskonverentsil esinevad eranditult meie oma spetsialistid. Kavas on 17 ettekannet ja ümarlaud, mida juhib sisekliiniku juhataja dr Alice Lill.

Sisekliiniku konverentsidest välja kasvanud haigla iga-sügisese esinduskonverentsi teemadering on lai, nii nagu nimigi ütleb – mitmetahuline meditsiin. „Haarasime seekord oma ettekandjate hulka mitte ainult arstid vaid ka haiglaapteegi, koepanga, toitumisspetsialisti, et rääkida mitte ainult olulistest haigustest, vaid ka millestki, mis toimub meie haiglas ning on tõenäoliselt väljastpoolt haiglat teadmata. Ma arvan, et ka väga palju meie oma inimesi ei tea, millega näiteks tegeleb koepank,“ selgitas dr Mäeots.