Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

Kaitsemaski kandmine on kohustuslik

16.11.2023

Seoses viirushaiguste leviku kasvuga on alates 17. novembrist kaitsemaski kandmine kohustuslik kõikidele plaanilisele ja erakorralisele ravile ning protseduurile/uuringule saabuvatele patsientidele, nende saatjatele ning patsiente külastavatele lähedastele.

Maski joonistus

Külastajal tuleb maski kanda kogu haiglaruumides viibimise ajal, sh lähedasega kohtudes.

Kui tunnete end haigena, siis jääge koju! Ärge tulge vastuvõtule, uuringutele, protseduuridele või oma lähedast külastama, kui tunnete viirushaigusele iseloomulikke tunnuseid (köha, nohu, palavik). Haigestumisest saate teatada telefonil 666 1900. Võtke uuesti ühendust, kui olete tervenenud ja aitame leida Teile uue sobiva vastuvõtuaja.

Haiglaruumides on lubatud saata kuni 14-aastast last ning füüsilise erivajadusega patsienti (v.a statsionaarne- ja päevaravi). Patsiendi saatjal on kohustus täita haigla kehtestatud korraldusi. 

Kaitsemaskid ja käte antiseptikumid asuvad haigla kõikide välisuste juures. Kaitsemaske antakse ka uuringu/vastuvõtu kabinettides ja statsionaarsetes osakondades. Kaitsemaski puudumisel on haiglal õigus raviteenuse osutamisest keelduda.

Rohkem infot haigla töökorralduslike muudatuste kohta seoses viirushaiguste levikuga.