Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

3. augustil täitub dr Ene Hallingul 30 tööaastat Ida-Tallinna Keskhaiglas

03.08.2022

Meie pikaaegsel kolleegil ja ravijuhil, dr Ene Hallingul täitub täna, 3. augustil 30 tööaastat Ida-Tallinna Keskhaiglas.

Dr Ene Halling

Dr Ene Halling lõpetas 1982. aastal Tartu Ülikooli, valides erialaks gastroenteroloogia. 1992. aastal asus ta peaarstina tööle toonasesse Harjumaa Keskpolikliinikusse. Seejärel sai temast Magdaleena Haigla peaarsti asetäitja. Aastatel 2001–2005 oli dr Halling Ida-Tallinna Keskhaigla ambulatoorse töö koordinaator. 2005–2013 juhatas dr Halling  ITK sisekliinikut. 2014. aastal asus ta ravianalüüsiosakonna juhataja ülesannetesse ning alates 1. novembrist 2018 on dr Halling olnud Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse liige - ravijuht.

 Juhatuse liikmena on dr Ene Hallingu vastutusvaldkonnaks ambulatoorse ja statsionaarse tervishoiuteenuse korraldamine, samuti ravikvaliteedi, ravianalüüsi ja -statistikaga tegelemine, erialakeskuste ja multidistsiplinaarsete raviteenuste arendamine ning ravikvaliteedi ja patsiendisõbralikkuse edendamine.

 „Oleme haigla kollektiivina väga tänulikud dr Hallingule tema pühendunud töö eest ning hindamatu panuse eest meie haigla arengusse. Dr Halling on läbi aastate olnud silmapaistev ja usaldusväärne kolleeg ning suurepärane arst oma patsientidele, “ tunnustab tööjuubelit tähistavat kolleegi juhatuse esimees Tarmo Bakler.

Oma tervitussõnad ütleb edasi ka praegune sisekliiniku juhataja dr Kai Sukles: „Ma ei ole näinud teist nii töökat ja järjepidevat inimest, kui on Ene Halling. Tal on täielik ülevaade kogu haigla kliinilisest tegevusest. Ta haldab seda igati. Alati on ta hea sõnaga toetamas ja abiks probleemide lahendamisel.“

 Õnnitleme Ene Hallingut väärika tööjuubeli puhul ja soovime talle palju edu tema vastutusrikkas töös!