Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Kandideeri

Tunned, et soovid olla osa meeskonnast, kes pakub parimat ravi igale patsiendile ja mõjutab positiivselt Eesti elanikkonna tervist. Sinus on hoolivust ja professionaalsust, avatust ja julgust algatada muudatusi – siis oled meie jaoks just see õige! Tule tööle alamlehelt leiad meie aktiivsed töökuulutused, lisaküsimuste korral võta julgesti ühendust.

Kui Sa ei leia olemasolevatest tööpakkumiste hulgast sobivat, kuid soovid meie meeskonnaga liituda, siis täida kandideerimisvorm ja lisa avaldusse ametikoha soov.

Peale sooviavalduse laekumist võtab Sinuga e-posti või telefoni teel ühendust värbamisspetsialist, kes täpsustab Su tööle tuleku soovi ning võimalusi. Sobivuse korral lepime kokku vestlusaja või vaatluspäeva. Kandideerimisel hindame ametikohale sobivust ja motivatsiooni ning anname tagasisidet. Kui osutud valituks, lepib töö vahetu juht Sinuga juba täpsemalt töötingimustes kokku. Kui mitte, siis Sinu nõusolekul hoiame Sinu kontaktid alles ja sobiva ametikoha puhul võtame uuesti ühendust.

Töötamine kooli kõrvalt

Kui Sa tunned, et soovid õpingute kõrvale ka praktilist töökogemust ja oled valmis panustama, siis siit leiad vastavalt oma eriala õpingutele ja läbitud kursustele töötamisvõimalused meie haiglas.

Eriala

I – II kursus

III kursus

IV kursus

V-VI kursus

Arst

hooldaja

osakonna abiline

hooldaja

abiõde

abiarst

Ämmaemand

hooldaja

osakonna abiline

hooldaja

abiämmaemand

 

Õde

hooldaja

osakonna abiline

abiõde

 

 

Füsioterapeut

hooldaja

hooldaja

abifüsioterapeut

 

Tegevusterapeut

hooldaja

hooldaja

abitegevusterapeut

 

Bioanalüütik

assistent

abibioanalüütik

 

 

Kontaktivorm