1. V

  • Vaktsineerimine B-hepatiidi vastu

   B-hepatiiti nakatumist võib ennetada vaktsineerimise teel. Kolmest doosist koosnev vaktsineerimine tagab pikaajalise ja tõhusa kaitse. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtte
  • Vaktsineerimine gripi vastu

   Soovitame gripi vastu vaktsineerida haigestumise kõrgperioodi alguses, alates oktoobrist kuni detsembrini. Vaktsineerimist viivad läbi vastava väljaõppe saanud töötervishoiukeskuse arstid ja õed. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: gripi vaktsiin, sessoonse gripi vaktsiin

   Vaata vastuvõtte
  • Vaktsineerimine puukentsefaliidi vastu

   Kaitsesüstimisega puukentsefaliidi vastu tuleks alustada aprillikuus, siis jõuab immuunsus puugiohtlikuks ajaks välja kujuneda. Vaktsineerimist viivad läbi vastava väljaõppe saanud töötervishoiukeskuse arstid ja õed. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: puukentsefaliit, puukentsefaliidi vaktsiin, kaitsesüstimine

   Vaata vastuvõtte
  • Vaktsineerimine teetanuse ja difteeria vastu

   • Difteeria ja teetanuse vastu vaktsineeritakse lapsed vastavalt riiklikule immuniseerimiskavale, revaktsineerimine on vajalik alates 25.eluaastast iga 10 aasta järel. Vaktsineerimist viivad läbi vastava väljaõppe saanud töötervishoiukeskuse arstid ja õed. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kaitsesüstimine

   Vaata vastuvõtte
  • Valgusravi

   Valgusteraapia on omamoodi kunstpäike, mis leevendab meil Põhjamaades väga levinud kevadväsimust ja talvemasendust. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Valuravikabinet

   Kroonilise valu puhul saad abi valukabineti valuarstilt. Tegeleme lülisambavalu, kaela- ja seljavalu, liigesevalu ja teiste valuliikidega. Pideva peavalu puhul pöördu meie haigla neuroloogide poole. Valuarsti vastuvõtuks vajad pere- või eriarsti saatekirja.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: krooniline valu, seljavalu, kaelavalu, liigesevalu

   Vaata vastuvõtte
  • Varajase artriidi kabinet

   Varajase artriidi kabinetis on liigeste kontrolliks mõeldud spetsiaalne ultraheliaparaat. Esmakordse liigesepõletiku vaevusega peaksid pöörduma perearsti poole, kes annab esmase hinnangu, kas tegu võib olla artriidiga ning kirjutab vajadusel saatekirja meie kabinetti.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtte
  • Veealune duššmassaaž

   Veealune tugeva joaga massaaž sobib eriti lihasprobleemide, kuid ka liigeste liikumise piiratuse ja lümfostaaside puhul.Näidustuseks on rasvumine, soolte lõtvus, lihaste nõrkus, radikuliidid, traumajärgsed seisundid, halvatused, liigeste haigused, tursed. Sobilik ka reuma, une- ja ainevahetushäirete, neeruhädade, migreeni ja stressi ravimisel. Teenus on tasuline.

   Loe edasi